Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı:

Sıtkı Kahvecioğlu

1934 Yılında Artvin / Merkez de dünyaya gelmiştir. Babasının ismi Muharrem, annesinin ismi Huriye’dir. İlköğrenimini Artvin de, ortaöğrenimini Bursa Erkek Lisesinde tamamlamıştır. 1959 Yılında Ankara üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Uzun bir dönem Ankara´da avukatlık yaptıktan sonra memleketine dönerek, 1968 - 1973 yılları arasında bakır madenciliği ile ilgilenmiştir. 1973´yılında Artvin Noteri ve 1978 yılında İstanbul Kadıköy 4. Noterliğine atanmıştır.1999 yılında emekliliğine 1 ay kala istifa ederek noterlikten ayrılmıştır. 2008 yılında Sıtkı Kahvecioğlu Vakfı’nı kurarak, memleketi Artvin’e dönmüştür. "Memlekete hizmet, ne güzel ibadet" sloganı ile, doğduğu topraklarda birçok faydalı hizmetlerine devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı:

Kadriye Kahvecioğlu

Ressam olan Kadriye Kahvecioğlu; Sıtkı Kahvecioğlu’nun eşidir.

Üyeler:

Emrullah Saraç

1967 Artvin doğumludur. Eğitimini Artvin’de tamamlayan Emrullah Saraç aynı zamanda Vakfın Müdürlüğünü de yapmaktadır. Artvin’de arıcılık ve müteahhitlik yapmaktadır. Serap Mimarlık, İnşaat, Turizm Ltd. Şti’nin ortağı ve yetkili yöneticisidir.

Sevim Nebioğlu

1933 Artvin doğumludur. Sıtkı Kahvecioğlu’nun ablasıdır. Emekli öğretmendir. Ankara’da yaşamaktadır.

Özer Koca

1937 Artvin doğumludur. Sıtkı Kahvecioğlu’nun merhum kızkardeşinin eşidir. Elektrik Mühendisidir. Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü’nden emeklidir.
ak Daire Akhisar Satılık ve Kiralık Emlak ve Daire sahibinden ücretiz ilanlar Satılık ve Kiralık Emlak Daire
Hakkımızda
Projelerimiz
Türkiye'nin En Büyük Atatürk Heykeli Ata Tepe Projesi
Türkiye'nin En Büyük Atatürk Heykeli Ata Tepe ProjesiArtvin'de yaklaşık bir yıldır inşaatı süren Türkiye'nin en büyük Atatürk heykeli tamamlandı.
Belma Öztürk Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu
Belma Öztürk Kız ve Erkek Öğrenci YurduKahvecioğlu Vakfı Tarafından Yaptırılan Belma ÖZTÜRK Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu Törenle Açıldı.
Huriye Ana Yaşlılar Huzurevi
Huriye Ana Yaşlılar HuzureviSıtkı Kahvecioğlu Vakfı tarafından yapılan Huriye Ana Yaşlılar Huzurevi ile ilgili resimleri inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler