Projelerimiz

Türkiye'nin En Büyük Atatürk Heykeli Ata Tepe Projesi
Türkiye'nin En Büyük Atatürk Heykeli Ata Tepe ProjesiArtvin'de yaklaşık bir yıldır inşaatı süren Türkiye'nin en büyük Atatürk heykeli tamamlandı.
Belma Öztürk Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu
Belma Öztürk Kız ve Erkek Öğrenci YurduKahvecioğlu Vakfı Tarafından Yaptırılan Belma ÖZTÜRK Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu Törenle Açıldı.
Huriye Ana Yaşlılar Huzurevi
Huriye Ana Yaşlılar HuzureviSıtkı Kahvecioğlu Vakfı tarafından yapılan Huriye Ana Yaşlılar Huzurevi ile ilgili resimleri inceleyebilirsiniz.
Artvin Atabarı Kayak Tesisleri Bey Konağı
Artvin Atabarı Kayak Tesisleri Bey KonağıArtvin Atabarı kayak tesislerinde bulunan Bey Konağı dinlenmeniz için uygun koşullar sunuyor.
Artvin Atabarı Kayak Pisti
Artvin Atabarı Kayak PistiArtvin Atabarı Kayak Pisti'nde kiralayabileceğiniz kayak malzeme ve kıyafetleri ile sporunuzu yapabilirsiniz.
Halit Paşa Konağı ve Hacı İnal Konağı
Halit Paşa Konağı ve Hacı İnal KonağıDağların tepesinde inşa edilen Halit Paşa ve Hacı İnan konakları eşsiz manzarası ile dikkat çekiyor.
Yankı Tepesi
Yankı Tepesi1750 metre yükseklikte yer alan Yankı Tespesi manzarası ile yerli yabancı turistlerin dikkatini çekiyor.
Kahvecioğlu İbrahim Ağa Çesmesi
Kahvecioğlu İbrahim Ağa ÇesmesiKahvecioğlu İbrahim Ağa Çesmesi yoldan geçenler için su ihtiyacını karşılıyor.
Melo Dere Islah Projesi
Melo Dere Islah ProjesiArtvin'in, eski adı Melo olan Sarıbudak Köyü'nde yer alan Melo Dere ıslahı resimlerini inceleyebilirsiniz.
Atatepe Heykel Restoran
Atatepe Heykel RestoranEşsiz bir manzaraya sahip Atatepe Heykel Restoran projesine ait resimleri inceleyebilirsiniz.
Merkez Cami Tuvalet Projesi
Merkez Cami Tuvalet ProjesiArtvin merkezde yer alan caminin kadın-erkek tuvalet ve lavaboları yenilenmiştir.
Kahvecioğlu İşhanı
Kahvecioğlu İşhanıKahvecioğlu İşhanı projemiz birçok işyerine evsahipliği yapmaktadır.
Duyurular
Eğitimden turizme kadar her alanda Kahvecioğlu Vakfı
Eğitimden turizme kadar her alanda Kahvecioğlu VakfıArtvin ilini dolaşırken pek çok yerde Sayın Sıtkı KAHVECİOĞLU’nun ismini duyduk. Bizlerde SAYIN Kahvecioğlu konuk olarak daha yakından tanımak istedik.
35 metrelik Atatürk Heykeli her yerden görülecek
35 metrelik Atatürk Heykeli her yerden görülecekİşadamı Sıtkı Kahvecioğlu, Artvin'de, şehre en hakim tepeye, her yerden görülebilecek şekilde, kaidesiyle birlikte dev bir Atatürk heykeli yaptırıyor.
Atatepe projesinin tanıtımı gerçekleştirildi
Atatepe projesinin tanıtımı gerçekleştirildiSıtkı Kahvecioğlu Vakfı Atatepe Projesi Uluslararası müsabakalar atış poligonu tanıtımını gerçekleştirdi. Proje tamamlandığında Türkiye’de örnek olacak.
Türkiye'nin en büyük Atatürk heykeli Artvin'e yapıldı
Türkiyenin en büyük Atatürk heykeli Artvine yapıldıArtvin'de yaklaşık bir yıldır inşaatı süren Türkiye'nin en büyük, dünyada ise 3. büyüklükte olan, Atatürk heykeli tamamlandı.
İşte Türkiye'nin en büyük Atatürk heykeli
İşte Türkiyenin en büyük Atatürk heykeliGürcü heykeltıraş Yrd. Doç. Dr. Jumber Jikia tarafından yapılan heykel 22 metre yüksekliğinde ve 60 ton ağırlığında.
Tüm Duyurular