Kurucumuz

Sıtkı Kahvecioğlu

 

1934 Yılında Artvin / Merkez de dünyaya geldi. Babasının ismi Muharrem, annesinin ismi Huriye’dir. İlköğrenimini Artvin de, ortaöğrenimini Bursa Erkek Lisesinde tamamlamıştır.

1959 Yılında Ankara üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Uzun bir dönem Ankara´da avukatlık yaptıktan sonra memleketine dönerek, 1968 - 1973 yılları arasında bakır madenciliği ile ilgilendi.

1973´yılında Artvin Noteri oldu. 1978 yılında İstanbul Kadıköy 4. Noterliğine atandı.1999 yılında emekliliğine 1 ay kala istifa ederek noterlikten ayrıldı.

2008 yılında Sıtkı Kahvecioğlu Vakfı’nı kurarak, memleketi Artvin’e döndü. "Memlekete hizmet, ne güzel ibadet" sloganı ile, doğduğu topraklarda birçok faydalı hizmetlerine devam etmektedir.

Sıtkı Kahvecioğlu


akhisar Sahibinden kiralık satılık emlak Sahibinden Kiralık Satılık Emlak ilan ver

web tasarım ve e-ticaret

Hakkımızda
Projelerimiz
Türkiye'nin En Büyük Atatürk Heykeli Ata Tepe Projesi
Türkiye'nin En Büyük Atatürk Heykeli Ata Tepe ProjesiArtvin'de yaklaşık bir yıldır inşaatı süren Türkiye'nin en büyük Atatürk heykeli tamamlandı.
Belma Öztürk Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu
Belma Öztürk Kız ve Erkek Öğrenci YurduKahvecioğlu Vakfı Tarafından Yaptırılan Belma ÖZTÜRK Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu Törenle Açıldı.
Huriye Ana Yaşlılar Huzurevi
Huriye Ana Yaşlılar HuzureviSıtkı Kahvecioğlu Vakfı tarafından yapılan Huriye Ana Yaşlılar Huzurevi ile ilgili resimleri inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler